Yönetim

Yönetim kurulu

Serdar Öztenar

BAŞKAN

serdar.oztenar@fenerbahcem.se

Ali Duru

DERNEK LOKALİ 2. SORUMLUSU

ali.duru@fenerbahcem.se

Serkan Ceylan

ASBAŞKAN – EKONOMİDEN SORUMLU

serkan.ceylan@fenerbahcem.se

Adnan Öçmaz

ETKİNLİKLER/DERNEK LOKALİ

adnan.ucmaz@fenerbahcem.se

Resul Durusoy

YEDEK ÜYE (Sekretarya)

resul.durusoy@fenerbahcem.se

Kaya Aladağlı

BAŞKAN YARDIMCISI

kaya.aladagli@fenerbahcem.se

Fatih Yüzümak

GENEL SEKRETER YRD.

fatih.yuzumak@fenerbahcem.se

Bülent Yıldız

SOSYAL PROJELER SORUMLUSU

bulent.yildiz@fenerbahcem.se

Burçin Tezel

GENEL SEKRETER

burcin.tezel@fenerbahcem.se

Cevat Yerlikaya

ASBAŞKAN – ÜYE SORUMLUSU

cevat.yerlikaya@fenerbahcem.se

Erkan Arapi

SAYMAN ve DERNEK LOKALİ SORUMLUSU

erkan.arapi@fenerbahcem.se

Osman Akan

YEDEK ÜYE ( Kutlamalar ve Faliyetler )

osman.akan@fenerbahcem.se

Levent Yücel

GENEL SEKRETER YRD.

levent.yucel@fenerbahcem.se

Denetleme Kurulu

Tevfik Kazanç

Fahri Öztabağ

Fahrettin Yetim

Yüksel Cırık (Yedek üye)

Haysiyet Kurulu

Sezgi Ünal

Hürriyet Demirörs

Reha Yönden

Sandra Yüzümak (Yedek üye)