Yönetim

Yönetim kurulu

Serdar Öztenar

BAŞKAN

serdar.oztenar@fenerbahcem.se

Erkan Arapi

SAYMAN ve DERNEK LOKALİ SORUMLUSU

erkan.arapi@fenerbahcem.se

Bülent Yıldız

GENÇLİK ÇALIŞMALARI

bulent.yildiz@fenerbahcem.se

Burhan Reşid

SOSYAL ETKINLIKLER

burhan.resid@fenerbahcem.se

Ali Duru

DERNEK LOKALİ 2. SORUMLUSU

ali.duru@fenerbahcem.se

Damla Durusoy

YEDEK ÜYE – SOSYAL MEDYA

damla.durusoy@fenerbahcem.se

Kaya Aladağlı

BAŞKAN YARDIMCISI

kaya.aladagli@fenerbahcem.se

Serkan Ceylan

ASBAŞKAN – EKONOMİDEN SORUMLU

serkan.ceylan@fenerbahcem.se

Ömer Uzel

FENERİUM

omer.uzel@fenerbahcem.se

Resul Durusoy

SEKRETERYA

resul.durusoy@fenerbahcem.se

Osman Akan

YEDEK ÜYE – SOSYAL ETKİNLİKLER

osman.akan@fenerbahcem.se

Burçin Tezel

GENEL SEKRETER

burcin.tezel@fenerbahcem.se

Cevat Yerlikaya

ASBAŞKAN – SOSYAL ETKINLIKLER

cevat.yerlikaya@fenerbahcem.se

Ecem Duru

SOSYAL MEDYA

ecem.duru@fenerbahcem.se

Adnan Öçmaz

ETKİNLİKLER/DERNEK LOKALİ

adnan.ucmaz@fenerbahcem.se

Ümit Doğaner

YEDEK ÜYE – SEKRETERYA

umit.doganer@fenerbahcem.se

Mustafa Arpacık

YEDEK ÜYE – SOSYAL PROJELER

mustafa.arpacik@fenerbahcem.se

 

 

 

 

Denetleme Kurulu

Tevfik Kazanç

Fahrettin Yetim

Yüksel Cırık (Yedek üye)

Haysiyet Kurulu

Hürriyet Demirörs

Fahri Öztabağ

Sandra Yüzümak (Yedek üye)